Виробництво

Ми компанія, яка успішно застосовує

європейський досвід, українську працьовитість

і новітні технології виробництва

Всі технологічні процеси в компанії «Індичка» виконуються лише в закритих режимах, з дотриманням всіх ветеринарних і санітарно-гігієнічних норм.

Принципи виробництва

Більшість виробничих процесів з виробництва м’яса індика на підприємстві автоматизовано. Забійний цех оснащений високотехнологічною лінією з автоматичним зняттям пера, патрання і подальшим охолодженням м’яса індички.

Наявність власного автотранспортного підрозділу дозволяє вчасно і в необхідний термін доставляти продукцію компанії «Індичка» споживачам і партнерам по всій території України. Всі наші автомобілі оснащені сучасним холодильним обладнанням і датчиками температурного режиму, які дозволяють контролювати збереження продукції до складу замовника.

Ми працюємо згідно з концепцією бережливого ставлення до природних ресурсів.
Підприємство використовуємо відходи від вирощування індички у якості добрива для власних полів, що дозволяє збільшити врожайність зернових культур. Такі добрива покращують фізичні властивості і структуру ґрунту, повітряний і водний режими, збагачують ґрунт легкорозчинними поживними речовини. Це позитивно впливає на стан полів і взагалі на екологічне становище території.

На підприємстві впроваджена повністю автоматизована і незалежна подача води і електроенергії, що дозволяє керувати процесами споживання та економити використання ресурсів.

Сертифікація продукції за ISO 9001: 2008 «Система менеджменту якості», FSSC 22000 «Система менеджменту безпеки харчових продуктів» свідчить про беззаперечні гарантії для споживачів у тому, що продукція компанії «Індичка» є продукцією преміум класу.
Завдяки інтенсивному розвитку та розширенню виробництва. підприємство щорічно збільшує обсяг продукції, що випускається. На сьогоднішній день, компанія «Індичка» виробляє широкий асортимент напівфабрикатів і субпродуктів з м’яса індички, якість яких відповідає світовим стандартам.

Сучасні технологічні лінії і пакувальні рішення дозволяють зберігати корисні властивості м'яса індички найвищої якості до 7 діб в вакуумній упаковці та до 14 діб в газовій без використання штучних консервантів. Сімейна упаковка і моноблоки для оптових покупців дозволяють економічно і зручно зберігати всі корисні властивості продуктів з м’яса індички.

На підприємстві впроваджено автоматичний та комп'ютеризований контроль температурного і кліматичного режиму. Це дозволяє в кінцевому підсумку нашим покупцям вибирати виключно високоякісну продукцію.

Завдяки турботі про індиків, використанню сучасних технологій упаковки та доставки готової продукції, а також професіоналізму кращих фахівців ТОВ «Індичка», споживачі м’яса індички в Україні віддають перевагу саме продукції нашої компанії.